Контактирајте не

contact-us-1

Адреса

Адреса: Jiatai Road West, Fenghuang Town, Zhangjiagang, Jiang su, Кина

Телефон

Телефон: +86-0512-58428167

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота: од 10 до 14 часот

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

contact-us-2,2
Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја