домашни вградна

Озрачени домашни вградна се грижи за животот на луѓето во сите наоколу и различни земји. Оган отценети вградна прави живее побезбедно. Закосување и променлив агол зрак поставување вградна даде фокус осветлување во вистинска насока. IP65 светилка може да се спречи вода и висока пенетрација влажност. Висока RA и CRI направи вашата дневна пореално. Ниска отсјај светлина го прави светлината поздрава. Разумна цена и лесно жици направи вашата сметка помалку.
Клучни карактеристики:

комерцијални вградна

Озрачени комерцијални вградна паѓа во две се движи за да се исполнат различни потреби на пазарот - на буџетот и на премиерот. Овие делови се designable замена на CFL и PL светлина. Поради долгото време на осветлување и посебен простор се користи, Озрачени комерцијални вградна светилка дава 5 години гаранција и да понудат повеќе опции променлива функција во една светилка. Исто така, различни опција влакна може да понуди на корисникот многу избори на светлината дизајн сцена.

Клучни карактеристики:

SMART вградна

Озрачени паметни вградна се контролира преку АПП со користење на Bluetooth технологија. За да се олесни луѓе загриженост околу незгодно контрола или телефон исчезнати, имаме ѕиден прекинувач да се совпаѓаат. Најновата технологија им овозможува на нашите паметни вградна повеќе компатибилен со другите систем. За разлика од контрола, моќна функција на светилка е суштество. Таа има главната светлина и ореол светлина во бела и RGB кој е погоден за различни апликации. Со Radiant паметни вградна светилка, може да се направи костим светилка вашето расположение во секое време и од било каде на допир на телефонот.
Клучни карактеристики:

ODM услуги

Нашите Озрачени осветлување професионален дизајн и инженеринг тимови да креирате кориснички производи кои им овозможуваат на корисниците да се разликува од конкурентите и да се постигне максималната вредност во нивните локални пазари. Нашата мулти-јазична услуги на клиентите менаџери работат точно да се разбере на барањата на сите клиенти и да се обезбеди водечка индустрија стандарди услуга, пред, за време и по договори заврши.


WhatsApp Online Chat !