Domestic Downlight

 • 7W i rregullueshëm LED downlight IP20 përpara 3CCT i ndërrueshëm

  7W i rregullueshëm LED downlight IP20 përpara 3CCT i ndërrueshëm

  Dimensionet 5RS143 Fuqia totale 7W Madhësia 95×40mm Prerje φ83mm lm 500lm CCT e ndryshueshme 2700K 3000K Errësirë ​​në të ngrohtë Drejtues pa vegla Furnizuesi specialist ODM i produkteve me ndriçim LED Ndriçimi lediant është një prodhues LED i fokusuar tek klienti, profesional dhe "i orientuar drejt teknologjisë" LED që nga viti 2005. Me 30 anëtarë të stafit të R&D, Lediant përshtatet për tregun tuaj.Ne projektojmë dhe prodhojmë ndriçues led të përshtatshëm për një shumëllojshmëri të gjerë aplikacionesh...
 • Dritat e poshtme led 10W/12W IP44 Përparme 3CCT të ndërrueshme

  Dritat e poshtme led 10W/12W IP44 Përparme 3CCT të ndërrueshme

  Dimensionet 5RS142-1 Fuqia totale 10W/12W Madhësia 110 × 35 mm prerje φ85-90mm LM 950lm CCT CCT që ndryshon 3000K 4000K 6000K Version1 5RS142-2 Fuqia totale 10W/12W Madhësia 110 × 35 mm prerje φ85-90mm LM 950LM CCT CCTSable 3000K 4000K 6000K Versioni2K 6000K Version2 Furnizuesi ODM i produkteve LED downlight Lighting Lediant është një prodhues kryesor i ndriçimit LED i fokusuar te klienti, profesional dhe "i orientuar drejt teknologjisë" që nga viti 2005. Me 30 anëtarë të stafit të R&D, Lediant cu...
 • Loire 6W të gjitha-në-një dritë LED

  Loire 6W të gjitha-në-një dritë LED

  Familja Loire është me të vërtetë drita komerciale GJITHA-NE-NJË e disponueshme me korniza të fiksuara, korniza të orientueshme dhe aksesorë të thellë.5RS234 Fuqia totale 6W Madhësia 61,6*31mm Prerje φ68-70mm Lumen bazë CCT 550~600 2700K 3000K 4000K Lumen me shkëlqim të ulët CCT UGR 350~450 2700K 30000K
 • Ndriçim i ri CRI 95 Dim deri në ngrohje, i ndryshueshëm 7W LED Downlight

  Ndriçim i ri CRI 95 Dim deri në ngrohje, i ndryshueshëm 7W LED Downlight

  SPECIFIKIMI Madhësia e kodit të rrymës (A*B) Efikasiteti i lumenit të prerë (maksimumi) 7W 5RS143-2 95*40 φ85 ≥75 lm/W Veçoritë & Përfitimet CCT e ndërrueshme ndërmjet 2700K, 3000K ose DIM TO në drejtuesin WARM.E errësueshme me shumicën e zbutësve të skajeve kryesore dhe të pasme Çip COB me efikasitet të lartë deri në 75 lm/w Dizajn unik termik, shpërndarje e shkëlqyer e nxehtësisë Kënde të rregullueshme 40 gradë.Këndi i rrezes 38° përmirëson shpërndarjen e dritësb Izolimi i mbulueshëm 5 vjet garanci
 • 10 W Pjerrësi e zbehtë me ndriçim të ulët Led Downlight - TILT 3 CCT MUNDËSISHME

  10 W Pjerrësi e zbehtë me ndriçim të ulët Led Downlight - TILT 3 CCT MUNDËSISHME

  Drita e ulët LED me ulje të zjarrit për aplikime shtëpiake 3 temperatura ngjyrash e ndërrueshme nën kornizën magnetike Opsione të temperaturës së ngjyrave 3000K, 4000K ose 6000K E projektuar në mënyrë unike për të minimizuar shkëlqimin e dritës (UGR<19) E disponueshme në versionin fiks dhe të pjerrët E errësueshme me pjesën më të madhe të skajeve kryesore Dimmers skajet Chip-On-Board (COB) për dalje të shkëlqyer të dritës me 850 lumen plus, efikasitet të lartë dhe jetëgjatësi Korniza magnetike të këmbyeshme të disponueshme në përfundime me ngjyra të ndryshme - E bardhë / furçë...
 • E re 5W ECO Fire Led Downlight-B

  E re 5W ECO Fire Led Downlight-B

  SPECIFIKIMI Kodi i rrymës Madhësia CCT (A*B) Efikasiteti i lumenit të prerë (maksimumi) 5W 5RS131-4 3000K 81*66 φ70 ≥100 lm/W 5RS131-5 4000K 5RS130K 5RS131-6 karakteristikat më të larta dhe 6 elektrik dimmers.Prodhimi i lartë i dritës me 500lm përfitim nga çipat SMD, ekuivalenti i një llambë halogjene GU10 50 vat.Përfundime me ngjyra të ndryshme - E bardhë / Çeliku i krehur / Krom.Këndi i rrezes 40° për përmirësimin e shpërndarjes së dritës.Plotësisht i testuar për 30, 60 dhe 90 minuta ce...
 • 10 W me tre ngjyra me ndriçim të ndezur me ndriçim të ulët LED

  10 W me tre ngjyra me ndriçim të ndezur me ndriçim të ulët LED

  Veçoritë dhe Përfitimet Drita e ndezur e ndezshme LED për përdorim shtëpiak 3 temperatura ngjyrash e ndërrueshme nën kornizën magnetike 3000K, 4000K ose 6000K Opsione të temperaturës së ngjyrave që zvogëlohet me shumicën e zbehësve të skajeve kryesore dhe të pasme Chip-On-Board (COB) për prodhim të shkëlqyer drite me 850 lumen plus, efikasitet i lartë dhe jetëgjatësi Korniza magnetike të këmbyeshme të disponueshme në përfundime me ngjyra të ndryshme – E bardhë / Çeliku i krehur / Krom / Tunxh / E zezë Dizajn unik i lavamanit të nxehtësisë për të shkëlqyer...
 • GJITHA-NE-NJE COB 10W Shkëlqim i ulët (UGR<5) Dritë e ulët

  GJITHA-NE-NJE COB 10W Shkëlqim i ulët (UGR<5) Dritë e ulët

  SPECIFIKIMI Madhësia e kodit të energjisë (A*B) Efikasiteti i lumenit të prerë 10W 5RS076 108*106mm φ100mm ≥70 lm/W
 • 7W me tre ngjyra me errësim zjarri të vlerësuar në dritë (drejtues i integruar)

  7W me tre ngjyra me errësim zjarri të vlerësuar në dritë (drejtues i integruar)

  SPECIFIKIMI Madhësia e kodit të energjisë (A*B) Efikasiteti i lumenit të prerë 7W 5RS128 88*83 mm φ70 mm ≥80 lm/W
 • 7W me tre ngjyra me errësim zjarri të vlerësuar në dritë (Shofer i veçantë)

  7W me tre ngjyra me errësim zjarri të vlerësuar në dritë (Shofer i veçantë)

  SPECIFIKIMI Madhësia e kodit të energjisë (A*B) Efikasiteti i lumenit të prerë 7W 5RS128 88*54 mm φ65-70 mm ≥80 lm/W
 • E re 10W LED e zbehur LED Downlight Prapa CCT e ndërrueshme me difuzues

  E re 10W LED e zbehur LED Downlight Prapa CCT e ndërrueshme me difuzues

  SPECIFIKIMI Madhësia e kodit të energjisë (A*B) Efikasiteti i lumenit të prerë (maksimum) 10W 5RS142-2 110*39mm φ85-90mm ≥100 lm/W Karakteristikat dhe Përfitimet 3 opsione të temperaturës së ngjyrave të ndërrueshme nën kornizën magnetike 6000KK ose temperaturë 3000KK Zvogëlohet me shumicën e zbutësve të skajeve kryesore dhe të pasme Efikasitet i lartë i dritës me përfitime 80 lm/w nga çipat SMD Dizajn unik i lavamanit të nxehtësisë për shpërndarje të shkëlqyeshme të nxehtësisë Furnizimi me prizë standarde 1 m Australian dhe kënd rreze 100° për përmirësim...
 • E re 12W LED e zbehtë LED Downlight prapa CCT e ndërrueshme me difuzues

  E re 12W LED e zbehtë LED Downlight prapa CCT e ndërrueshme me difuzues

  SPECIFIKIMI Madhësia e kodit të energjisë (A*B) Efikasiteti i lumenit të prerë (maksimumi) 12W 5RS142-1 110*39mm φ85-90mm ≥100 lm/W Karakteristikat dhe Përfitimet 3 opsione të temperaturës së ngjyrave të ndërrueshme nën kornizën magnetike 6000KK ose temperaturë 4000K Zvogëlohet me shumicën e zbehësve të skajeve kryesore dhe të pasme Efikasitet i lartë i dritës me përfitime 100 lm/w nga çipat SMD Dizajn unik i lavamanit të nxehtësisë për shpërndarje të shkëlqyeshme të nxehtësisë Furnizimi me prizë standarde 1 m Australiane dhe kënd rreze 100° për përmirësim...
 • Led Downlight-A i ri 5W ECO Fire Rated

  Led Downlight-A i ri 5W ECO Fire Rated

  SPECIFIKIMI Kodi i rrymës Madhësia CCT (A*B) Efikasiteti i lumenit të prerë (maksimumi) 5W 5RS131-1 3000K 81*53 φ70 ≥100 lm/W 5RS131-2 4000K 5RS130K 5RS130K e karakteristikat më të larta dhe 30mm dimmers.Prodhimi i lartë i dritës me 500lm përfitim nga çipat SMD, ekuivalenti i një llambë halogjene GU10 50 vat.Përfundime me ngjyra të ndryshme - E bardhë / Çeliku i krehur / Krom.Këndi i rrezes 40° për përmirësimin e shpërndarjes së dritës.Plotësisht i testuar për 30, 60 dhe 90 minuta ce...
 • Versioni i ri i 7W, i hollë dhe i zbehtë, i ndryshueshëm me lente LED

  Versioni i ri i 7W, i hollë dhe i zbehtë, i ndryshueshëm me lente LED

  SPECIFIKIMI Madhësia e kodit të energjisë (A*B) Madhësia (C*D*E*F*G) Efikasiteti i lumenit të prerë (maksimumi) 7W 5RS144-6 82*31 58*62*150*20*39 φ68 ≥80 lm/W Veçoritë dhe përfitimet CCT i ndërrueshëm midis 2700K, 3000K ose DIM TO WARM nëpërmjet çelësit në drejtues.E errësueshme me shumicën e zbehësve të skajeve kryesore dhe të pasme Çip COB me efikasitet të lartë deri në 80 lm/w Dizajn unik termik, shpërndarje e shkëlqyer e nxehtësisë Kënde të rregullueshme 40 gradë.Këndi i rrezes 38° përmirëson shpërndarjen e dritësb 5 vjet garanci
 • Versioni i ri 7W me zbehje të hollë deri në ngrohtësi të ndryshueshme LED Downlight-Relector

  Versioni i ri 7W me zbehje të hollë deri në ngrohtësi të ndryshueshme LED Downlight-Relector

  SPECIFIKIMI Madhësia e kodit të energjisë (A*B) Madhësia (C*D*E*F*G) Efikasiteti i lumenit të prerë (maksimumi) 7W 5RS144-5 82*31 58*62*150*20*39 φ68 ≥80 lm/W Veçoritë dhe përfitimet CCT i ndërrueshëm midis 2700K, 3000K ose DIM TO WARM nëpërmjet çelësit në drejtues.E errësueshme me shumicën e zbehësve të skajeve kryesore dhe të pasme Çip COB me efikasitet të lartë deri në 80 lm/w Dizajn unik termik, shpërndarje e shkëlqyer e nxehtësisë Kënde të rregullueshme 40 gradë.Këndi i rrezes 38° përmirëson shpërndarjen e dritësb 5 vjet garanci
12Tjetra >>> Faqe 1/2