Produktet

 • 12W IP65 SMART DOWNLIGHT NGA TUYA APP kontrolli 5RS086

  12W IP65 SMART DOWNLIGHT NGA TUYA APP kontrolli 5RS086

  Softueri TUYA kontrollon zbehjen, temperaturën e ngjyrave dhe rregullimin e ngjyrave.Gama e zbehjes: 0 ~ 100%.Gama e temperaturës së ngjyrave: 2000K ~ 6500K (mund të personalizojë gjithashtu gamën e temperaturës së ngjyrave sipas kërkesës).Shkëlqimi maksimal i ndriçimit: 900lm.Skenarë të shumtë për të përmbushur nevojat tuaja të përditshme.E gjithë llamba mund të mbulohet me pambuk izolues, IC-4 / IC-F.Niveli i mbrojtjes së përparme IP65.5 vjet garanci.SPECIFIKIMI Kodi i fuqisë Madhësia (A*B) Cut Out lm 12W 5RS086 106*39mm φ90mm 850 lm ...
 • 3CCT E NDRYSHME 15~50W Commercial Downlight

  3CCT E NDRYSHME 15~50W Commercial Downlight

  SPECIFIKIMI Kodi i rrymës Modaliteti i zbehjes Madhësia (A*B) Efikasiteti i lumenit të prerë 15W 5RS084 SCR/DALI/0~10V 150*68mm φ130-135mm ≥105 lm/W 18W 5RS130 ~ SCR/DAV130 SCR/DALI 0~10V 25W 5RS134 SCR/DALI/0~10V 20W 5RS121 SCR/DALI/0~10V 172*69mm φ150-165mm ≥105 lm/W 25W 5RS122 SCR/DALI/30~W5CR 35W 5RS136 SCR/DALI/0~10V 40W 5RS137 DALI/0~10V 30W 5RS123 SCR/DALI/0~10V 228*88mm φ200-210mm ≥105 lm/W 324W 10V DALI 324W 10V 324W 10V ~...
 • 7W IP44 Kaleido APP kontrolli inteligjent i dritës së ulët RGB+W 5RS254

  7W IP44 Kaleido APP kontrolli inteligjent i dritës së ulët RGB+W 5RS254

  Drita kryesore/drita mbrojtëse e kontrolluar nga APP Tuya moduli WiFi brenda Drita kryesore e plotë CCT e ndrydhur Cilësimet e ndryshme të skenave Dizajni i reflektorit diamanti Izolimi i mbulueshëm I përputhshëm me një tel të vetëm rrezatues me seri swith Përmasat SPECIFIKIMI 5RS254 Fuqia totale 7W Madhësia (A*B*C) 78×56 × 54mm Cutout φ78-56mm lm 520-530lm Furnizuesi specialist ODM i produkteve LED downlight Ndriçimi Lediant është një klient i fokusuar, profesional dhe...
 • Downlight komercial 13W i ndërrueshëm CCT

  Downlight komercial 13W i ndërrueshëm CCT

  SPECIFIKIMI Madhësia e kodit të rrymës (A*B) Efikasiteti i prerjes së lumenit 13W 5RS141 145*82 mm 125-135 mm ≥105 lm/W Hyrje në dritën komerciale LED Lediant Me përvojë të thellë në uljen e ndriçimit LED shtëpiak gjatë viteve të kaluara. krijoni LED Downlight për përdorim komercial, të mbështetur nga ekipi i fortë R&D, analiza e marketingut dhe partneriteti me disa marka të mëdha në mbarë botën, dritat tona komerciale janë të paraqitura me shumë dizajne premium dhe të përshtatshme...
 • 7W i rregullueshëm LED downlight IP20 përpara 3CCT i ndërrueshëm

  7W i rregullueshëm LED downlight IP20 përpara 3CCT i ndërrueshëm

  Dimensionet 5RS143 Fuqia totale 7W Madhësia 95×40mm Prerje φ83mm lm 500lm CCT e ndryshueshme 2700K 3000K Errësirë ​​në të ngrohtë Drejtues pa vegla Furnizuesi specialist ODM i produkteve me ndriçim LED Ndriçimi lediant është një prodhues LED i fokusuar tek klienti, profesional dhe "i orientuar drejt teknologjisë" LED që nga viti 2005. Me 30 anëtarë të stafit të R&D, Lediant përshtatet për tregun tuaj.Ne projektojmë dhe prodhojmë ndriçues led të përshtatshëm për një shumëllojshmëri të gjerë aplikacionesh...
 • Të gjitha në një varg drite komerciale me rrymë IP54 me 3CCT të përparme me kalim Dali 8~35W

  Të gjitha në një varg drite komerciale me rrymë IP54 me 3CCT të përparme me kalim Dali 8~35W

  Dimensionet 5RS095/129 5RS084/130 5RS121/122 5RS123/124 Fuqia totale 8W/10W 15W/18W 20W/25W 30W/35W Madhësia(A*B*C) 110*512*38mm 228*88*198 mm prerje φ90-95mm φ125-135mm φ150-165mm φ200-210mm lm/w ≥105lm/w ≥105lm/w ≥105lm/w ≥105lm/w CCT 3000K 4000K 3000K 4000K 6000K 4000K 4000K 6000K 3000K 3000K 3000KKKKKKKEKKKEKKKEKKKKEKKKKEKKKKEKKKKEKKKKKKKKKKKKKKKAKKKKKAKKE 6000K Rrotulloni dhe bllokoni Reflektorët e këmbyeshëm Drejtues i bërë vetë Furnizuesi i specializuar ODM i produkteve me ndriçim LED Ndriçimi kryesor është ...
 • 8W/10W/15W/18W Drita e ulët komerciale e ndërrueshme me kënd rrezeje IP54 ndriçim i ulët me ndriçim të ulët

  8W/10W/15W/18W Drita e ulët komerciale e ndërrueshme me kënd rrezeje IP54 ndriçim i ulët me ndriçim të ulët

  Dimensionet 5RS096 Fuqia totale 8W/10W Madhësia(A*B*C) 110*55*88mm Prerje φ90-95mm lm/W ≥105lm/W UGR <16 (30°)/<21(51°5)Fuqia totale Madhësia 18W (A*B*C) 150*68*123mm Prerje φ125-135mm lm/W ≥105lm/W UGR <16(30°)/<21(60°) Këndi i rrezes i ndërrueshëm nga furnizuesi i specialistit ODM Produktet LED downlight Lighting Lediant është një prodhues kryesor i ndriçimit LED i fokusuar tek klienti, profesional dhe "i orientuar drejt teknologjisë" që nga viti 2005. Me 30 R&...
 • Ndriçues inteligjentë të kontrolluar të kontrollit 7W IP65 APP ambiental 5RS152

  Ndriçues inteligjentë të kontrolluar të kontrollit 7W IP65 APP ambiental 5RS152

  Dimensionet 5RS152 Fuqia totale 7W Madhësia 80*55mm Prerje φ65-70mm lm 550lm Me ndriçim LED kryesor në treg Furnizuesi Specialist ODM i produkteve me ndriçim LED Ndriçimi Lediant është një prodhues kryesor i ndriçimit LED i fokusuar tek klienti, profesional dhe "i orientuar nga teknologjia" që nga viti 2005. Me 30 anëtarë të stafit të R&D, Lediant përshtatet për tregun tuaj.Ne projektojmë dhe prodhojmë ndriçues led të përshtatshëm për një shumëllojshmëri të gjerë aplikimesh.Gama e produkteve mbulon të brendshmet...
 • Drita komerciale LED me 15W/20W IP44 me shkëlqim të ulët me shkëlqim të ulët

  Drita komerciale LED me 15W/20W IP44 me shkëlqim të ulët me shkëlqim të ulët

  Dimensionet 5RS125-1 Fuqia totale 15W Madhësia(A*B*C) 175*110*148mm Prerje φ150mm lm/W ≥105lm/W CCT E ndryshueshme 3000K 4000K 6000K 5RS126-7*Aze Prerje 120*198mm φ200mm lm/W ≥105lm/W CCT e ndryshueshme 3000K 4000K 6000K Furnizues specialist ODM i produkteve me ndriçim LED Ndriçimi Lediant është një prodhues kryesor i fokusuar tek klienti, profesional dhe "i orientuar nga teknologjia" me 2 dritat e ulëta LED&D. anëtarët e stafit, Lediant cust...
 • Drita komerciale LED me shkëlqim të ulët 20W/30W IP44

  Drita komerciale LED me shkëlqim të ulët 20W/30W IP44

  Dimensionet 5RS125-2 Fuqia totale 20W Madhësia(A*B*C) 175*110*148mm Prerje φ150mm lm/W ≥105lm/W CCT E ndryshueshme 3000K 4000K 6000K 6000K 5RS130*BW2 Fuqia totale(A) Prerje 120*198mm φ200mm lm/W ≥105lm/W CCT e ndryshueshme 3000K 4000K 6000K Rrotullohet dhe bllokohet Reflektori i këmbyeshëm Terminalet pa vegla Furnizuesi i specializuar ODM i produkteve me ndriçim LED Ndriçimi kryesor, i orientuar drejt klientit dhe i fokusuar tek klienti, "i fokusuar tek klienti" profesional. Ulje LED...
 • Dritat e poshtme led 10W/12W IP44 Përparme 3CCT të ndërrueshme

  Dritat e poshtme led 10W/12W IP44 Përparme 3CCT të ndërrueshme

  Dimensionet 5RS142-1 Fuqia totale 10W/12W Madhësia 110 × 35 mm prerje φ85-90mm LM 950lm CCT CCT që ndryshon 3000K 4000K 6000K Version1 5RS142-2 Fuqia totale 10W/12W Madhësia 110 × 35 mm prerje φ85-90mm LM 950LM CCT CCTSable 3000K 4000K 6000K Versioni2K 6000K Version2 Furnizuesi ODM i produkteve LED downlight Lighting Lediant është një prodhues kryesor i ndriçimit LED i fokusuar te klienti, profesional dhe "i orientuar drejt teknologjisë" që nga viti 2005. Me 30 anëtarë të stafit të R&D, Lediant cu...
 • Loire 6W të gjitha-në-një dritë LED

  Loire 6W të gjitha-në-një dritë LED

  Familja Loire është me të vërtetë drita komerciale GJITHA-NE-NJË e disponueshme me korniza të fiksuara, korniza të orientueshme dhe aksesorë të thellë.5RS234 Fuqia totale 6W Madhësia 61,6*31mm Prerje φ68-70mm Lumen bazë CCT 550~600 2700K 3000K 4000K Lumen me shkëlqim të ulët CCT UGR 350~450 2700K 30000K
 • Ndriçim i ri CRI 95 Dim deri në ngrohje, i ndryshueshëm 7W LED Downlight

  Ndriçim i ri CRI 95 Dim deri në ngrohje, i ndryshueshëm 7W LED Downlight

  SPECIFIKIMI Madhësia e kodit të rrymës (A*B) Efikasiteti i lumenit të prerë (maksimumi) 7W 5RS143-2 95*40 φ85 ≥75 lm/W Veçoritë & Përfitimet CCT e ndërrueshme ndërmjet 2700K, 3000K ose DIM TO në drejtuesin WARM.E errësueshme me shumicën e zbutësve të skajeve kryesore dhe të pasme Çip COB me efikasitet të lartë deri në 75 lm/w Dizajn unik termik, shpërndarje e shkëlqyer e nxehtësisë Kënde të rregullueshme 40 gradë.Këndi i rrezes 38° përmirëson shpërndarjen e dritësb Izolimi i mbulueshëm 5 vjet garanci
 • 10 W Pjerrësi e zbehtë me ndriçim të ulët Led Downlight - TILT 3 CCT MUNDËSISHME

  10 W Pjerrësi e zbehtë me ndriçim të ulët Led Downlight - TILT 3 CCT MUNDËSISHME

  Drita e ulët LED me ulje të zjarrit për aplikime shtëpiake 3 temperatura ngjyrash e ndërrueshme nën kornizën magnetike Opsione të temperaturës së ngjyrave 3000K, 4000K ose 6000K E projektuar në mënyrë unike për të minimizuar shkëlqimin e dritës (UGR<19) E disponueshme në versionin fiks dhe të pjerrët E errësueshme me pjesën më të madhe të skajeve kryesore Dimmers skajet Chip-On-Board (COB) për dalje të shkëlqyer të dritës me 850 lumen plus, efikasitet të lartë dhe jetëgjatësi Korniza magnetike të këmbyeshme të disponueshme në përfundime me ngjyra të ndryshme - E bardhë / furçë...
 • Downlight komercial 20W/30W i ndërrueshëm me CCT

  Downlight komercial 20W/30W i ndërrueshëm me CCT

  SPECIFIKIMI Madhësia e kodit të rrymës (A*B) Efikasiteti i lumenit të prerë 20W 5RS125 175*110mm φ150mm ≥105 lm/W 30W 5RS126 217*120mm φ200mm ≥ në dritën e brendshme LED në dritën e brendshme. Vitet e kaluara, Lediant tani po përpiqet të krijojë LED Downlight për përdorim komercial, të mbështetur nga ekipi i fortë R&D, analiza e marketingut dhe partneriteti me disa marka të mëdha në mbarë botën, dritat tona komerciale janë paraqitur me...
123Tjetra >>> Faqe 1/3